Órarend


BEJELENTKEZÉSI RENDSZER

Kérünk Benneteket, hogy az összes órára mindenképpen jelentkezzetek be!

  • A délutáni és esti időpontokra legkésőbb aznap, az órát megelőzően 15:00 óráig,
  • a csütörtöki 12:00-es órára legkésőbb aznap 10:00-ig,
  • a szombati edzésre péntek este 20:00-ig,
  • a vasárnapi karikára pedig szombat este 20:00-ig jelentkezzetek be.

Miért jó a bejelentkezési rendszer? Mert így tudjuk garantálni, hogy a rúd, légtorna és karika órán egy eszköznél maximum két személy gyakorolhasson és nem fordul elő olyan, hogy teltház miatt nem tudjuk biztosítani részvételed az órán.

Az online foglalás nagyon egyszerű és kényelmes:

  • kattints az órarenden arra a napra, amire foglalni szeretnél (pl.: hétfő)
  • keresd meg az órarendben az adott nap alatt az órát, amire foglalnál (pl.: 17:30-18:30 Nyújtás)
  • kattints rá az óra mellett szereplő ‘Foglalás’ gombra
  • az ezután felugró ablakon a ‘Hely’ es az ‘Óra’ automatikus kitöltésre kerül, nem kell megváltoztatnod semmit
  • kattints rá a naptárban a dátumra, amire foglalni szeretnél, majd az időpontra
  • töltsd ki az adataiddal a személyes információkra vonatkozó részt (név, telefonszám, e-mail cím)
  • kattints rá legalul a ‘Foglalás’ gombra és ezzel a foglalásod már aktiválódik is

Lemondási feltételek:

  • A foglalási rendszeren belül törölni és módosítani nem lehetséges.
  • Ha mégsem tudtok részt venni a lefoglalt órán, kérünk Benneteket, hogy a Renomé Facebook oldalán – Facebook: renomestudio – keresztül üzenetben jelezzétek ezt felénk aznap délután 15:00 óráig! Amennyiben ez nem történik meg, úgy az az alkalom levonásra kerül a bérletből. Megértéseteket köszönjük előre is!

Órarend

Hétfő
Nagyterem
Kisterem
Kedd
Nagyterem
Kisterem
Szerda
Nagyterem
Kisterem
Csütörtök
Nagyterem
Kisterem
Péntek
Nagyterem
Kisterem
Szombat
Nagyterem
Kisterem
Vasárnap
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
Nagyterem
Kisterem
16:30 - 17:30
Rúdtrükkök 1-4 szint Dorinával
17:45 - 18:45
Egyéni gyakorló óra
18:45 - 19:45
Rúdtrükkök 3-4 szint Krajnyák Norbival
20:00 - 21:00
Rúdtrükkök 1-2 szint Krajnyák Norbival
18:00 - 19:00
Karika 1-4 szint Vivivel
19:00 - 20:00
Karika koreográfia Vivivel
20:00 - 21:00
Egyéni gyakorló óra
17:40 - 18:40
Rúdtrükkök 1-2 szint Henivel
18:45 - 19:45
Pole Shape /erősítés a rúdon/ Henivel
20:00 - 21:00
Rúdtrükkök 1-2 szint Zsuzsival
17:30 - 18:30
Egyéni gyakorló óra
18:45 - 19:45
Nyújtás Zsuzsival
20:00 - 21:00
Rúdtrükkök 2-3 szint Bardóczy Ilkával
16:30 - 17:30
Rúdtrükkök 1-2 szint Dorinával
17:40 - 18:40
Rúdtrükkök 2-3 szint Dorinával
18:45 - 19:45
Exotic Pole /magassarkús táncos koreográfia a rúdon/ Renivel
19:50 - 21:00
Egyéni gyakorló óra
17:30 - 18:30
Kezdő óra Renivel
18:45 - 19:45
Karika 1-4 szint Vivivel
20:00 - 21:00
Kezdő Silk /Selyemakrobatika/ Vivivel
12:00 - 13:00
Rúdtrükkök 1-4 szint Renivel
17:40 - 18:40
Rúdtrükkök 2-3 szint Petrával
18:50 - 19:55
Exotic Pole /magassarkús táncos koreográfia a rúdon/ Renivel
20:00 - 21:00
Egyéni gyakorló óra
12:00 - 13:00
Egyéni gyakorló óra
17:45 - 18:45
Balett a kecses mozgásért Imivel
18:50 - 19:50
Rúdtrükkök 1-2 szint Petrával
20:00 - 21:00
Páros nyújtás Petrával
17:00 - 18:00
Gyerek – tini /6-14 év/ Rúdfitnesz Timivel
18:00 - 19:00
Rúdtrükkök 1-3 szint
19:00 - 20:15
Workshop Friyay! Minden hónapban egyszer 🙂
17:00 - 18:00
Egyéni gyakorló óra
18:00 - 19:00
Egyéni gyakorló óra
10:00 - 11:15
Rúdtrükkök 1-4 szint
10:00 - 11:15
Egyéni gyakorló óra
18:00 - 19:00
Egyéni gyakorló óra
19:15 - 20:15
Egyéni gyakorló óra
18:00 - 19:00
Karika 1-4 szint Vivivel
19:15 - 20:15
Karika 1-4 szint Vivivel
Select date to see events.
×